Pro odborníky Tisková verze

P.F. 2008

Vážení klienti, vážení obchodní partneři, přátelé!


S blížícím se koncem kalendářního roku 2007 vám chceme popřát zejména neutuchající pevné zdraví, dostatek osobní pohody a k tomu i trochu pracovních úspěchů nejen v závěru tohoto roku, ale zejména po celý rok příští.

Vězte, že i v roce 2008 budeme naplňovat obsah firemního kréda DŮVĚRA ZAVAZUJE. Chceme-li existenci firmy spojit s bližší i vzdálenou budoucností, jste to právě vy, kteří nám toto umožníte svou spokojeností a důvěrou, kterou v nás vložíte. My učiníme maximum pro to, abychom si ji vždy zasloužili.

Vážení přátelé, přijměte naše díky za spolupráci v tomto roce a těšíme na vás v roce příštím!

S pozdravem

pracovníci společnosti F E D S s.r.o.


 

Napsali o nás

FEDS využívá plné spektrum produktového portfolia. Přesto při relativně rovnoměrném rozložení dominují produkty moderního charakteru, jako jsou investice, hypotéky a investiční životní pojištění.

FEDS se kromě schopnosti přijít s individuálním řešením dlouhodobě věnuje i osvětové činnosti. Snaží se klienty naučit, aby oni sami byli nejlepšími správci svých peněz a byli spíše dlouhodobými partnery. Takový vztah je založen na vzájemné důvěře a umožňuje kdykoli zareagovat na jakoukoli změnu, ať již nastane u klienta nebo na finančních trzích.

Časopis Fondshop 13/2007


 

Reklamační řád F E D S s.r.o.

V rámci zvýšení kvality služeb byl v naší společnosti s platností od 1.5.2007 implementován Reklamační řád F E D S s.r.o. Tento řád představuje závazný postup pracovníků, ale i klientů naší společnosti při vyřizování jejich reklamací.

Plné znění Reklamačního kodexu je ke stažení zde a je rovněž k dispozici ve všech pobočkách naší společnosti.


Michal Bauer v.r.
ředitel společnosti


 

Optimalizováno pro IE 6+, Firefox 1.5, Opera 8(c) FEDS s.r.o. všechna práva vyhrazena - Created by EsolutionsCompany.net