Klienti
Fyzické osoby:

Klientela společnosti F E D S je tvořena z větší části právě občany a ti představují základ jejích obchodních úspěchů. K dnešnímu dni pracujeme s cca 35 000 aktivních klientů, z nichž právě většinu představují fyzické osoby. Využíváme výhod spontánního prolínání občanské klientely do jejích pracovních funkcí a rolí v rámci tzv. korporátní (podnikové) klientely. Vždyť nejlepší referencí pro výběrové řízení na smluvního partnera je osobní zkušenost s kvalitou nabízených služeb a individuálního profesionálního přístupu ze strany jednotlivých finančních konzultantů i firmy jako celku.

"Pořídila jsem si nový byt na hypotéční úvěr a jako nedílnou součást tohoto způsobu financování nemovitosti jsem musela pojistit nemovitost s vinkulací ve prospěch banky, která mi úvěr poskytla. Logicky s tímto druhem pojištění jsem automaticky nechala pojistit i vlastní bytovou jednotku včetně garáže a odpovědnosti za spáchanou škodu. Protože jsem velmi časově zaneprázdněná a nemohu svým soukromým záležitostem věnovat příliš času, rozhodla jsem se delegovat starost o celou záležitost na makléřskou firmu. Na základě doporučení od svých známých jsem se obrátila na firmu FEDS. Ta se o celou záležitost postarala. Přestože se smlouvou nastaly formální problémy (chybně přidělené duplicitní číslo pojistné smlouvy, nepřesnost v adrese), firma uvedla celou záležitost na základě intervence od příslušné pojišťovny na pravou míru. Osobně jsem se přesvědčila o tom, že využívání služeb makléřských firem spoří čas a energii. Nemám důvod se na podobnou firmu neobrátit v případě potřeby znovu."

Ing. Jana Zelenková, Praha, manažerka

"Dobrý den, pane XY, chtěl bych Vám poděkovat za Váš přistup, ochotu a trpělivost při vyřizováni mé hypotéky. Omlouvám se za to, ze jsem Vám posílal pořád emaily, ale nakonec jste mi dokázal vyřídit dokumenty v XY bance. Přístup XY banky v jednáni ke klientovi je neprofesionální. Měli by chodit na školení do Vaší firmy, nebo ještě lepe, k Vám osobně. Ještě jednou Vám děkuji za Váš přístup, a těším se na další spolupráci." (Poznámka: Konkrétní jména jsou z etických důvodu nahrazena univerzálním označením XY.)

Milan Mazanec, Praha, státní zaměstnanec

"Jako podnikatel jsem zvyklý starat se o peníze, a proto jsem se obrátil na profesionální poradce, aby mi pomohli s rozhodnutím, jak efektivně řídit své osobní finance a co udělat pro to, abych minimalizoval své případné finanční ztráty. Například finanční produkty se státní podporou nebo ty, které umožňují daňové úlevy mne velmi zajímají. Se svým osobním konzultantem spolupracuji dlouho dobu a jsem se spoluprací spokojen."

Miloslav Slezák, Praha, podnikatel


Právnické osoby:

Korporátní klientela dosud tvoří menší část naší klientské základny. Snažíme se pronikat do sféry právnických subjektů několika cestami. Jednak napřímo, tzn. většinou účastí a následným vítězstvím ve výběrovém řízení na makléřskou firmu, případně přesvědčením potenciálního klienta o správnosti volby, zvolí-li se za svého partnera právě nás. Další cestou je spontánní penetrace z péče o klienta - občana do jeho podnikatelské aktivity. Jestliže je pan XY spokojený s našimi službami jako občan XY, není důvod, aby si nevybral za partnera do svého podnikatelského života coby manažer XY již ověřeného partnera, tedy FEDS.

K našim klientům patřily nebo patří například firmy:

SEM TAM s.r.o. (spediční činnost)
Copymat s.r.o. (obchodní činnost, distributor firmy CANON)
Sdružení KYMEVO (dětská a rodinná rekreace)
PELMI s.r.o. (logistická činnost)


Optimalizováno pro IE 6+, Firefox 1.5, Opera 8(c) FEDS s.r.o. všechna práva vyhrazena - Created by EsolutionsCompany.net